Projekt E. V. Č. A …. = Efektivní Využití Času A pohybu

Většina z vás touží po životě bez bolesti, ale nechcete chodit cvičit = tento projekt obsahuje řešení!

POZOR = Již jen pravidelné čtení pomáhá, neboť čerpáte potřebné a řádné informace. Projekt E. V. Č. A ….= Efektivní Využití Času A …. 6 8 pohybových pozic. To nejcennější pro pohodový život BEZ: bolestí a nutnosti dozoru odborníků. Všichni víme, že BEZ řádného pohybu a dechu není život.

Zdraví Vás Wanda Vorlová (autor-mamin-ka tohoto projektu, na fotografii), která po střední škole v oboru hotelnictví se dalších 11 let postupně vzdělávala v oblasti zdravotnictví. Převážně skrze různé: pobyty, workshopy, kurzy, semináře a školení v ČR i zahraničí. Chtěla pochopit preventivní péči o tělo, ducha i psychiku coby celek, aniž by vystudovala tradiční medicínu. Lákalo ji umět sobě i druhým pomoci a poradit s jakýmkoli problémem. Poté začala aplikovat kombinaci: rehabilitací, fyzioterapie, masáží, jogy, meditací, psychosomatiky a odpočinku. Ale stále jí tam něco chybělo a nedostávalo se jí času na vše potřebné. Po dlouhodobém a usilovném přemýšlení ji napadlo vytvořit Projekt E. V. Č. A …, nejen aby naplnila slova svého otce: „Cos udělala pro společnost?“. Též k společným pravidelným narozeninám našeho prvního presidenta TGM a jejím vlastním. K tomu v době, kdy slavíme výročí 100 let republiky = neodolatelná kombinace si žádala něco světu prospěšného, co Efektivně Využívá a šetří Čas. Něco, co každý potřebuje, ale neví, jak na to. 

Zakomponovala tradiční rehabilitaci do každodenního života. Tímto projektem učí lidi za pochodu, jak lze propojit časové prostoje se vším potřebným, tedy hlavně: řádným pohybem, dechem, postojem a sezením. 

Přesně po 15 letech práce s mládeží a 5 letech praxe s dospělými přichází s tím, co má výhody v následujícím:

 

1/ Nemusíte nikam chodit, ani se objednávat. ŠETŘÍTE ČAS,
vyplňujete PROSTOJE.

2/ Praktikovat lze KDYKOLI, KDEKOLI a v ČEMKOLI.

3/ Pomáhá TROJROZMĚRNĚ srovnat. Harmonizuje vaši duši,
fyzickou schránku i psychické rozpoložení.

4/ Nehledí na VÁHOVOU, VĚKOVOU ani VÝKONNOSTNÍ kategorii.
Vhodné pro každého jedince!

5/ Zbavuje přebytečných STRESŮ a STRACHŮ.

6/ Alternuje CVIČENÍ, RELAXACE a MEDITACE. Efektivně nenáročné
POHYBOVÉ POZICE. Vhodné i pro lenivé ne-sportovce. 

Další PŘÍNOS a VÝHODY E. V. Č.i:

Poskytne vám potřebné informace, ušetří vám to nejcennější a ošetří to nejdůležitější.

Neboť ať jste bohatý/ chudý, prostorově výrazný nebo ten, jehož lze díky váze přehlédnout, junior/ senior, zdravý jedinec či invalida – všichni máte jedno společné a neměnné = NA KAŽDÝ DEN 24 HODIN! 

Pokud toužíte jít svému okolí příkladem a rádi inspirujete ostatní? = Naučte se E. V. Č.u, nechte se Wandou Vorlovou vyškolit a vyučujte/ šiřte ji dál, po celém světě. 

Posun k lepšímu osobnímu pocitu vede přes Projekt E. V. Č. A …., který každému prospívá. 

Sen Wandy Vorlové je E. V. Č. A …., coby prevence do školního systému. Každá hodina začíná jedním pohybem/ jednou pozicí. Zabere to minutu a půl z každé vyučující hodiny, ALE zaručí nám to zdravé děti, jejich život bez bolestí v době, kdy je pohybu nedostatek! 

Nauka E. V. Č.i je nezbytnou součástí každého člověka a posouvá k lepšímu osobnímu pocitu. 

Nyní máte jedinečnou možnost si ZDARMA VYZKOUŠET, jak vám osobně Projekt E. V. Č. A …. pomáhá ve zpevnění povolené břišní oblasti a tím pádem zmírnění bolestí v bedrech. 

Jak? 

Jednoduše:
vždy, když stojíte uvolněte kolena tak, ať jsou nad patou a zatlačte palce u nohou do země. 

Cítíte, jak se lehce zpevní oblast pod pupíkem? Zázrak, že?

sedě stačí srovnat paty pod kolena, tj. vytvořit pravý úhel v koleni. Ano, ta chodidla, která se vám často kroutí pod židlí vysuňte pod kolena do pravého úhlu a opět palci zatlačte do země.

 

Kalendář s lekcemi E. V. Č.i zde

No announcement available or all announcement expired.