Projekt E. V. Č. A.

Většina z vás touží po životě bez bolesti, ale nechcete chodit cvičit = tato e-kniha obsahuje řešení!

POZOR = Již jen pravidelné čtění pomáhá, neboť čerpáte potřebné a řádné informace.Projekt E. V. Č. A ….= Efektivní Využití Času A…. 6 8 pohybových pozic.

To nejcennejší pro pohodový život BEZ: bolestí a nutnosti dozoru odborníků.

Všichni víme, že BEZ řádného pohybu a dechu není život.

Zdraví Vás Wanda Vorlová (na fotografii), která po střední škole v oboru hotelnictví se dalších 11 let postupně vzdělávala v oblasti péče. Převážně skrze různé: pobyty, workshopy, kurzy, semináře a školení v ČR i zahraničí. Chtěla pochopit zdravotnictví a preventivní péči o tělo,ducha i psychiku coby celek, aniž by vystudovala tradiční medicínu. Lákalo ji umět sobě i druhým pomoci a poradit s jakýmkoli problémem. Poté začala aplikovat kombinaci: rehabilitací, fyzioterapie, masáží, jogy, meditací, psychosomatiky a odpočinku. Ale stále jí tam něco chybělo a nedostávalo se jí času na vše, co chtěla dělat.Po dlouhodobém a usilovném přemýšlení ji napadlo vytvořit Projekt E. V. Č. A …, nejen aby naplnila slova svého otce: „Cos udělala pro společnost?“. Též k společným pravidelným narozeninám našeho prvního presidenta TGM a jejím vlastním. K tomu v době, kdy slavíme výročí 100 let republiky. = Neodolatelná kombinace si žádala něco světu prospěšného, co Efektivně Využívá a šetří Čas .

Něco, co každý potřebuje, ale neví, jak na to, tedy to ani nemůže dělat rád. Zakomponovala tradiční rehabilitaci do každodenního života. Tato e-kniha učí za pochodu, jak lze propojit časové prostoje se vším potřebným, tedy hlavně: řádným pohybem, dechem, postojem a sezením. Wanda Vorlová se 7. 3. 2018 stala autor-mamin-kou tohoto projektu. Přesně po 15 letech práce s mládeží a 5 letech praxe s dospělími příchází s tím, co má výhody v následujícím:

Po dlouhodobém a usilovném přemýšlení mě napadlo vytvořit Projekt E. V. Č. A …, abych nejen naplnila slova mého „Cos udělala pro společnost?“. Zároveň k společným pravidelným narozeninám našeho prvního pesidenta TGM a mým vlastním. Ještě v době, kdy slavíme výročí 100 let republiky. Neodolatelná kombinace si žádala něco světu prospěšného, co efektivně Využívá a šetří Čas 🙂

Něco, co každý potřebuje, ale neví, jak na to, tedy to ani nemůže dělat rád. Zakomponovala jsem to do každodenního života, ať máme možnost všichni Efektivně Využívat a šetřit Čas, který lze propojit se vším potřebným, hlavně řádným pohybem, dechem, postojem a sezením. Tedy 7. 3. 2018 se stávám autor-mamin-kou a po 15 letech práce s mládeží a 5 letech praxe s dospělími přícházím s tím, co má výhody v následujícím:

1/ Nemusíte nikam chodit, ani se objednávat. ŠETŘÍTE ČAS,
vyplňujete PROSTOJE.

2/ Praktikovat lze KDYKOLI, KDEKOLI a v ČEMKOLI.

3/ Pomáhá TROJROZMĚRNĚ srovnat. Harmonizuje vaši duši,
fyzickou schránku i psychické rozpoložení.

4/ Nehledí na VÁHOVOU, VĚKOVOU ani VÝKONNOSTNÍ kategorii.
Vhodné pro každého jedince!

5/ Zbavuje přebytečných STRESŮ a STRACHŮ. Okamžitě ULEVUJE.

6/ Alternuje CVIČENÍ, RELAXACE a MEDITACE. Efetivně nenáročné
POHYBOVÉ POZICE. Vhodné i pro lenivé nesportovce .

Projekt E. V. Č. A ….= Efektivní Využití Času A…. 6 8 pohybových pozic. To nejcennejší pro pohodový život BEZ: rozdílů, bolestí a nutnosti dozoru odborníků. Všichni víme, že BEZ řádného pohybu a dechu není život. Pojdmě tedy zkusit alespoň číst a prohlížet si obrázky z této eknihy. I to pomůže zlepšit váš zdravotní stav. ALE, nyní máte jedinečnou možnost si ZDARMA VYZKOUŠET, jak vám osobně E. V. Č. A ….pomůže. Co dělat pro zmírnění bolestí v bedrech a zlepšení vzhledu vašeho bříška, tedy i celkově lepšího pocity ze sebe samotné(ho)? 

Jednoduše:
vždy, když stojíte uvolněte kolena tak, ať jsou nad patou a zatlačte palce u nohou do země. Cítíte, jak se lehce zpevní oblast pod pupíkem? Zárak, že? A díky tomu můžete mít pevnější břiško a hlavně tím zmírníte časté bolesti v bedrech. A v sedě stačí srovnat paty pod kolena. Ano, ta chodidla, která se vám často kroutí pod židlí vysuňte pod kolena a opět palcema zatlačte do země.

PŘINOS a VÝHODY E. V. Č.I:

Poskytne vám potřebné informace, ušetří vám to nejcenější a ošetří to nejdůležitější. POZOR = Již jen čtění pomáhá! Čerpáte tím potřebné a řádné informace. Neboť ať jste bohatý/ chudý, prostorově výrazný nebo ten, jehož lze díky váze přehlédnout, junior/ senior, zdravý jedinec či invalida – všichni máte jedno společné a neměnné = NA KAŽDÝ DEN 24 HODIN! A pokud toužíte jít svému okolí příkladem? Rádi inspirujete ostatní? = Naučte se E. V. Č.u, nechte se mnou přezkoušet a vyučujte a šiřte ji dál, po cellém světě. Vždy máte možnost volby. Posun k lepšímu osobnímu pocitu vede přes E. V. Č.u. Projekt E. V. Č. A…. každému prospívá a každého obohacuje. E V Č A = efektivně využívá času a pohyb aneb prevence do školního systému nám zaručují zdravé děti, jejich život bez bolestí, lepší informovanost v době, kdy je pohybu nedostatek. Vaše autor-mamin-ka WV Kniha je nezbytnou součástí každého rozumného člověka.

Nyní máte jedinečnou možnost si ZDARMA VYZKOUŠET, jak vám osobně E. V. Č. A ….pomáhá ve zpevnění povolené břišní oblasti a tím pádem zmírnění bolestí v bedrech. 

Jak? 

Jednoduše:
vždy, když stojíte uvolněte kolena tak, ať jsou nad patou a zatlačte palce u nohou do země. 

Cítíte, jak se lehce zpevní oblast pod pupíkem? Zárak, že?

sedě stačí srovnat paty pod kolena. Ano, ta chodidla, která se vám často kroutí pod židlí vysuňte pod kolena a opět palcema zatlačte do země.

PŘINOS a VÝHODY E. V. Č.i:

Poskytne vám potřebné informace, ušetří vám to nejcenější a ošetří nejdůležitější. 

Neboť ať jste bohatý/ chudý, prostorově výrazný nebo ten, jehož lze díky váze přehlédnout, junior/ senior, zdravý jedinec či invalida – všichni máte jedno společné a neměnné 

= NA KAŽDÝ DEN 24 HODIN! 

Toužíte jít svému okolí příkladem? Rádi inspirujete ostatní? 

= Naučte se E. V. Č.u, nechte se Wandou Vorlovou přezkoušet a vyučujte/ šiřte ji dál, po celém světě.  

Posun k lepšímu osobnímu pocitu vede přes E. V. Č.u .

Projekt E. V. Č. A…. každému prospívá a každého obohacuje, neboť efektivně využívá čas a pohyb. Prevence do školního systému nám zaručuje zdravé děti, jejich život bez zbytečné bolesti, kdy je pohybu nedostatek. 

Vaše autor-mamin-ka WV