Terapie je poskytována ve všech základních ambulancích

Nabízíme svým klientům možnost svěřit starost o jejich zdraví do rukou nejkvalifikovanějších odborníků s praxí nejen na předních českých klinikách, ale také v zahraničí. Kromě řady ambulantních služeb poskytujeme i pomoc při zajištění hospitalizace či odborné specializované konzultace na vysoké úrovni.

Vzájemné propojení našich obvodních lékařů, ambulantních specialistů a propojení našeho komplementu nabízí klientům nejkvalitnější služby bez časových ztrát v moderním prostředí. K rychlé komunikaci mezi lékaři využíváme moderního integrovaného lékařského softwaru, intranetu, on line RTG nálezy a výsledky z laboratoře. Přímou návaznost na provedenou diagnostiku má i naše moderní rehabilitační centrum.

Terapie je poskytována ve všech základních oborech. V rámci specializované péče je pro klienty, společnosti, firmy a jiné subjekty poskytována Firemní zdravotní péče ( péče o management a závodní preventivní péče) . Další služby jsou v našich nadstandardních preventivních i relaxačních programech.